IX kolejka Ligi LZS - koszmarny występ z Głoskowem!

• autor: MarioG_Checiny, 2015-10-20 21:50

W IX kolejce ATOM Chęciny otrzyma szansę powrotu na drogę zwycięstw. O to nie będzie jednak łatwo, bowiem rywalem naszego zespołu na Krasnal Arenie będzie drużyna z Głoskowa, która zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli i przegrywa z nami tylko gorszym bilansem bramkowym. Obie ekipy z całą pewnością będą grały o pełną pulę, dlatego też niedzielny pojedynek z czystym sumieniem można określić jako „hit kolejki”. STROMBERG po niezbyt udanym początku - 2 porażki po 3 kolejkach - od czterech spotkań regularnie punktuje i pnie się coraz wyżej w klasyfikacji II Ligi LZS. Celem teamu z gminy Borowie jest bez wątpienia awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego dołoży wszelkich starań, by podtrzymać wspomnianą passę. Z takim samym zamiarem wyjdą na boisko również futboliści z Chęcin, którzy będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią stratę punktów w meczu z KS-em Leszczyny, jak również za przegraną z Głoskowem w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. Porażka ta, moim skromnym zdaniem, przyczyniła się w dużej mierze do tego, że ATOM występuje aktualnie na zapleczu garwolińskiej ekstraklasy... Szykuje się zatem fantastyczne widowisko, w którym po prostu niech wygra lepszy!

Kibicom, którym będzie mało emocji przypominamy jednocześnie, że po meczu ATOM-STROMBERG na boisko w Łąkach wybiegną jedenastki ze Sławin i Choin. W tym meczu też będzie się działo, dlatego zapraszamy wszystkich do spędzenia niedzielnego popołudnia na Krasnal Arenie! Ps. Pogoda ma dopisać:)

W pozostałych spotkaniach IX kolejki II Ligi LZS 15/16 padły wyniki:

• AVE Krzywda:KS Leszczyny - AVE Arena Krzywda, godz.14:00 - 5:1
  • WKS Puznów:TAJFUN Miętne - Estadio Puznów, godz.15:00 - 4:4
  • HUSARZ Sławiny:TURYŚCI Choiny - Krasnal Arena w Łąkach, godz.15:00 - 0:3
  • KS Wola Starogrodzka - pauza

Mecz ORZEŁ II Unin: LAGUNA Stary Miastków został rozegrany awansem 18 października br. o godz. 14:00 na boisku w Uninie i zakończył się wygraną gospodarzy 5:1.

Dziękujemy za typowanie ww. spotkań!!!