Zabawa w Ligę Typerów!!!

• autor: MarioG_Checiny, 2014-09-05 23:27

Na specjalne życzenie naszych kibiców, administratorzy strony proponują wszystkim zabawę w TYPERA!

Zasady są proste, jasne i przejrzyste - waszym zadaniem będzie wytypowanie wyników meczów najbliższych kolejek w oparciu o system „1x2”. Za poprawne wskazanie zwycięzcy lub remisu otrzymacie 3 pkt., zaś za nietrafiony rezultat spotkania zostaniecie bez pkt. Jak grać? To również jest proste! W pierwszej kolejności należy zarejestrować się w serwisie futbolowo.pl, a następnie zalogować się w serwisie atomcheciny.futbolowo.pl. Potem, należy przejść do zakładki „Najlepsi typerzy”, która znajduje się w dolnej części lewego menu naszego serwisu, gdzie za pośrednictwem odnośnika „Tabela” możecie sprawdzić aktualny układ sił w stawce, zaś odnośnika „Twoje typy” obstawić wyniki spotkań grupy B Ligi LZS w sezonie 2014/2015. Wyniki meczów oraz ewentualne zmiany w terminarzu będą wprowadzane na stronie w miarę możliwości na bieżąco, a Liga Typerów odświeżana będzie po weryfikacji rezultatów wszystkich spotkań z danej kolejki. Do zabawy można oczywiście dołączać w każdym momencie rozgrywek.

Zwycięzcę zabawy poznamy na koniec sezonu, na którego, oprócz satysfakcji, będzie czekać atrakcyjna nagroda w postaci okazałego pucharu lub bonu na zakup asortymentu piłkarskiego (decyzja, co do ostatecznej formy wyróżnienia jeszcze nie zapadła, więc wasze ewentualne sugestie również weźmiemy pod uwagę).

Życzymy dobrej zabawy oraz trafionych typów!!!

autor: ~anonim 2014-09-06 18:23:41

avatar Okazaly puchar lub bon na zakupy asortymentu... puchar jest ok ale myśle ze zwyciesca bedzie bardziej zadowolony jak sobie kupi nowe ochraniacze czy koreczki ;)